Betadonis150 – Yeni Giriş Adresi Betadonis 150

BTK, Türkyie üzerinde hizmet vermesinden dolayı Betadonis’in kullandığı giriş bağlantısını engellemiştir. Engellemenin ardından ise çok geçmeden, yeni adres bağlantısı olarak Betadonis150 uzantısının alındığını görebiliyoruz.  

Betadonis giriş için tıklayınız.

Alınan bu yeni bağlantı adres ile Türkiye üzerinde yer alan tüm kullanıcılar girişlerini yapabilirler. Böylece eski ve engellenen bağlantının kullanılmasına gerek kalmadan, markanın ana sayfasına sorunsuzca girişlerinizi yapabilirsiniz. Zaten Betadonis sitesi, hizmetini Curaçao kanunlarına göre lisanslı bir yapıda sağladığını açıklar. Ayrıca altyapısının Allcomponent olması ve casino oyunlarında lisansı sağlayıcılar ile çalışması gibi eylemler, onun nasıl bir site olarak hizmet verdiğini de göstermektedir. Tüm bunlar genel düzeni ve içeriği hakkında siteyi tanımamızı da sağlamaktadır.

BTK tarafından yaptırım hali olan erişim engellemeleri, süreklilik arz eden bir eylem olarak karşımıza çıkar. Betadonis yabancı bir site olmasından ve ülkemizdeki bir takım kanun yapılanmaları dışında kabul edildiğinden giriş adresi engellenir. Giriş adresi dışında sitenin kendisi, ürünleri ya da içerikleri engellenmez. BTK’nın tek yapabildiği bağlantı adresinin kullanıcıların girememesi adına engellenmesidir. Fakat engelin hemen ardından alınan yeni adres, bu türden yaptırımı geçersiz kılar. Kullanıcılar en ufak bir sorun yaşamadan Betadonis 150 güncel adresini kullanarak, siteye erişim olanaklarını sağlayabilmektedirler. Böylece giriş konularında sıkıntı yaşanmaz ve beklentileri alınabileceği hizmette rahatlıkla kullanılabilir hale gelir. Kısacası, erişim engelinin uygulanmasından dolayı hesaplarınız ve paralarınız konusunda endişelenmenize gerek yoktur.

Betadonis müşterilerine her zaman Türkçe dil imkanı ile hizmet sunmasının yanı sıra, ürünlerin ide piyasaya uyumlu şekilde verir. Aynı zamanda müşterilerin ya da üye olmayı düşünenler için müşteri hizmetleri ekipleri de bulunur. Canlı Destek ekipleri, anında yanıt veren ve Türkçe olarak bunu sağlayan ekiplerdir. Bedava olarak sunulan bu hizmete güncel alınan www.betadonis150.com bağlantısı ile girişlerinizi yaparak ulaşabilirsiniz. Bonuslar, para çekim ve yatırımlar, talepler ya da şikayetlerinizin her birini sorarak, canlı yardım hattından bilgi alabilirsiniz. Tabi bunun yanında ana sayfanın en alt sol kısmında Bize Ulaşın kısmına da gelerek, formu doldurarak iletişim kurma olanaklarınız da vardır. İsterseniz direkt olarak e-posta adresini de kullanarak iletişim kurabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir