Betmatik414 | Mobil site yeni adres Betmatik 414

Yasal izinleri Türkiye merkezli olmadığı için Betmatik giriş adresinden engellenmesine karar veriliyor. Bu anlamda da üyelerin eski adresten erişim sağlamaları ve zaman geçirmeleri söz konusu değildir. 

Betmatik giriş için tıklayınız.

Bu duruma bağlı olarak ise yeni adresini piyasaya sürdüğünü belirtmek gerekiyor. Üyelerin artık Betmatik414 uzantısı çerçeveside ilerlemeleri ve aktif olmaları esas alınıyor. Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu engellemelerine rağmen içeriğinde herhangi bir sorunun meydana gelmediğini anlayacaksınız. Hatta güncellenen platform üzerinden hızlı bir şekilde ana bölümlerini değerlendirebilirsiniz. Bunun için de hesaplarınızı açmanız ve ödemelere yer vermeniz gereklidir.

Güncel Adresi Nasıl?

Var olan üyelerin engeller akabinde yeniden hesap formlarını doldurmalarına gerek yoktur. Öyle ki aktif olan hesapların Betmatik 414 üzerinden de açılması sağlanacaktır. Ancak doğru hesap bilgilerine yer vermeniz halinde faaliyet göstermenize izin verilecektir. Bu anlamda müşteri hizmetlerinden de yardım alarak ilerleme sağlayabilirsiniz. Üyelerin her türlü konuda müşteri hizmetlerinden faydalanmaları söz konusudur. Yeni adresinden de kullanıcı merkezli olarak hizmetlerini sunmaya devam ediyor. Bunun için haftanın 7 günü boyunca müşteri temsilcilerinden görüşmelere yer verebilirsiniz. Mail adresleri ya da canlı destek ekibi sayesinde ilerlemeniz daha kolay olacaktır. Buradan kurallarına da dikkat ederek ilerlemeniz isteniyor.

2016 Şubat ayından bu yana hizmetlerini sunduğunu göreceksiniz. Curacao Komisyonu üzerinden izinlerinin de açıklamalarını göreceksiniz. Yine www.betmatik414.com uzantısı çerçevesinde de lisanslarının açıklamalarına göz atabilirsiniz. Alt yapısına yönelik destek ekibinden de güncel bilgilere yer veriliyor. Buradan ödemeler için de limitlerin öğrenilmesi mümkün. Yatırımlardan ya da çekim taleplerinde sorun yaşamadan ilerlemek için mutlaka yardım almalısınız. Böylece kullanıcıların ödemelere göre hem hizmetleri hem de promosyonları incelemeleri de mümkün olacaktır. Baştan 350 TL olarak hoş geldin tekliflerini sunuyor. Arkasından da hem kayıp hem de yatırım promosyonları çerçevesinde ilerlemeniz zor olmayacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir