Betmatik765 Hemen giriş adresi Betmatik 765

3 dil seçeneğine sahip olan Betmatik, Türkçe olarak ülkemizde üyelerini karşılamaya devam ediyor. Bunun için değişen adresinin duyurularına yer verildiğini göreceksiniz. 

Betmatik giriş için tıklayınız.

Eski adresinin erişimlere yönelik yasaklanması söz konusudur. Bunun için de artık Betmatik 765 uzantısı çerçevesinde ilerlemeniz gereklidir. Bu uzantısı üzerinden ilerlemeniz halinde herhangi bir yasağın karşınıza çıkması mümkün olmayacaktır. Aynı zamanda DNS ayarlamalarının da yeni adresi üzerinden talep edilmeyeceğini söylemeliyiz. Direk olarak uzantısı aratmanız halinde Türkçe ana bölümleri sizleri karşılayacaktır. Üyelik işlemleri çerçevesinde de faaliyet gösterebilir ve aktif olabilirsiniz.

Son Adresinde Bahis Yapılıyor Mu?

Betmatik, 11 Şubat 2016 tarihinden bu yana hizmetlerini sunuyor. Bunun için de Curacao izinlerine yer verilmesi söz konusudur. Öyle ki izinleri çerçevesinde de kaçak olarak hizmetlerini gösteriyor. Bu duruma bağlı olarak Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu engellenmelerine yer verildiğini söylemeliyiz. Engellemelerin arkasından eski adresi çerçevesinde zaman geçirmeniz söz konusu değildir. Bunun için de artık Betmatik765 üzerinden hizmetlerini ya da bonuslarını değerlendirmeye alabilirsiniz. Böylece yine anlaşmalı ödeme yöntemlerinden de ilerlemeniz mümkün. Yine güvenilir yöntemleri çerçevesinde üyelerin sorun yaşamadan ödemelere yer vermeleri sağlanacaktır.

Kazançlarınıza yönelik ister Banka Havalesi isterseniz de Ecocard üzerinden çekim taleplerinde bulunabilirsiniz. Yeni adresi www.betmatik765.com çerçevesinde de günlük limitlerine göre hareket etmelisiniz. Bunun için de en az 200 TL limitlerini sunmaya devam ediyor. Üyelerin hem yatırımlardan hem de çekim taleplerinden 2 saat aralıklarla ilerlemeleri gereklidir. Buradan işlemlerin maksimum 10 dakika içerisinde sonuca bağlanması sağlanacaktır. Akabinde kesintiler olmadan kazançlarınızı çekebilirsiniz. Herhangi bir belge talebinin olmaması da işlemlerin kısa sürede sonuçlanması sağlayacaktır. Güvenlik önlemleri çerçevesinde finansal işlemlere yer verdiğini de anlayacaksınız. Kullanıcı yorumları çerçevesinde de bu konuda bilgi sahibi olacaksınız. Öyle ki tavsiye edilen kaçak platformlardan bir tanesidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir